کاور و روکش دسته

کنسول های بازی جدید مانند PS4، PS5 و Xbox One به دلیل بهره بری از فناوری های جدید و کیفیت فوق العاده در ساخت، از قیمت بالایی برخوردارند. به همراه این کنسول ها لوازم جانبی زیادی ارائه می شود که مهمترین آن دسته بازی کنسول است. این دسته ها نیز قیمت بالایی دارند و عموما کیفیت دسته ارائه شده در بسته بندی کنسول بسیار بالاتر از دسته های موجود در بازار است. پس برای جلوگیری از خرابی این دسته ها باید به فکر محافظت از آن ها باشیم.

مزایای استفاده از روکش دسته

یکی از بهترین روش های جلوگیری از خرابی دسته بازی پلی استیشن و ایکس باکس استفاده از روکش دسته می باشد. کاور دسته بازی علاوه بر زیبایی مزایای زیر را هم دارد،

  • جلوگیری از عرق کردن : جنس بدنه گیم پدهای بازی معمولا از بالاترین کیفیت پلاستیک ساخته می شود ولی با این حال به دلیل صاف و صیقلی بودن زمانی که دست عرق می کند، در دست سرمی خورند. روکش دسته بازی از سر خوردن دسته در دست جلوگیری می کند.
  • محافظت در برابر خط و خش : یکی از بهترین ویژگی های کاورهای دسته بازی جلوگیری از ایجاد خط و خش بر روی دسته های بازی است. با استفاده از این روکش ها می توانید زیبایی و کیفیت بدنه دسته را با همان کیفیت اولیه حفظ کنید.
  • محافظت در برابر ضربه : کاور دسته بازی به میزان کمی می تواند از ورود ضربه یا فشار به دسته در هنگام افتادن یا پرت شدن آن جلوگیری کند.

انواع روکش دسته

برای کنسول بازی پلی استیشن و ایکس باکس در مدل های جدید روکش دسته و روکش آنالوگ در مدل های زیر طراحی و تولید شده است. تنوع طرح های روکش دسته بازی به خصوص برای کنسول PS4 به قدری زیاد است که تمام سلیقه ها را شامل می شود. روکش دسته PS4 در طرح های طلایی، اسکلت، پرسپولیس، بارسلونا، ارتشی و هزاران طرح دیگر سبب محبوبیت این دسته کالایی شده است.

  • روکش دسته PS5
  • روکش دسته PS4
  • روکش دسته PS3
  • روکش دسته Xbox

خرید روکش دسته بازی PS4 و Xbox

فروشگاه اینترنتی تکنوسان علاوه بر ارائه کاور و روکش دسته بازی در طرح های بیشمار، با در نظر گرفتن دسته های کالایی نظیر اسکین و برچسب کنسول، تجهیزات دکوراتیو گیمینگ، کیف و محافظ کنسول و شارژر و پایه نگهدارنده سعی در ارائه تمام محصولات و لوازم جانبی کنسول های بازی برای گیمرها داشته است. برای خرید روکش دسته یا سایر لوازم جانبی کنسول های بازی می توانید از طریق فروشگاه تکنوسان اقدام به ثبت سفارش نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را درب محل تحویل بگیرید.

قیمت روکش دسته بازی – کاور گیم پد

شاید در نگاه اول قیمت روکش دسته بازی به نظر کمی بالا باشد، اما با در نظر گرفتن اینکه این روکش می تواند از خرابی، ایجاد خط و خش و لیز خوردن دسته در دست جلوگیری کند و شما را از پرداخت هزینه های بالا برای تهیه دسته بازی راحت کند، خرید کاور دسته بازی امری منطقی به نظر می رسد. رسالت ما در فروشگاه اینترنتی تکنوسان، بهبود بازار آنلاین و ایجاد بستری امن برای خرید شما عزیزان همراه می باشد.