Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

پنکه شارژی

پنکه شارژی ها محصولات جذاب و دوست داشتنی هستند که می توانند در بسیاری از شرایط کاربردی واقع شوند و نیاز های تان را برطرف کنند. با اینکه این پنکه ها قدرت چندان زیادی ندارند، اما در مواقع قطعی برق و در دسترس نبودن تجهیزات خنک کننده برقی، می تواند بسیار کارآمد باشد.

این پنکه ها همانطور که از اسمشان پیداست بدون نیاز به برق مستقیم و تنها از طریق باتری کار می کنند. برخی از این پنکه ها را می توان از طریق کابل شارژ نیز شارژ کرد، بدین ترتیب به وسیله ک پاوربانک یا پورت USB لپ تاپ می توانید این وسیله را تا ساعت ها روشن نگه دارید. قیمت مناسب این پنکه ها نیز یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن ها می باشد، البته عواملی مانند نوع باتری، شدت باد، جنس بدنه و پره و همچنین برند سازنده می تواند روی قیمت ان تاثیر گذار باشد.

خرید انواع پنکه شارژی

به طور کلی پنکه شارژی ها انواع مختلفی دارند و در طرح های متفاوتی ساخته می شوند. برخی از انواع این محصول به صورت دستی و برخی به صورت رومیزی طراحی می شوند. برخی مدل ها هم به یک گیره در قسمت انتههایی مجهز می شوند تا بتوان آن ها را در هر محیطی نصب کرد.

برای طرح و رنگ این محصولات نیز تنوع زیادی وجود دارد و با هر سلیقه ای می توانید محصول مناسب خود را تهیه کنید. برند هایی مانند هویت، کامی سیف و پرووان جزء بهترین برند های تولید کننده پنکه شارژی هستند و همواره سعی می کنن محصولاتی باکیفیت به بازار عرضه کنند. شما می توانید در صفحه پیش رو، انواع پنکه شارژی را با بهترین قیمت بازار خریداری کنید.