دسته بازی

دسته بازی کامپیوتر

فرقی نمی کنه شما خوره بازی باشید یا گاهی اوقات توی مهمانی چند دست فوتبال بازی کنید. داشتن یا نداشتن یک گیم پد مناسب تمایز بین لذت بردن یا خرد شدن اعصاب از درست کار نکردن دکمه ها را مشخص خواهد کرد.

برای خرید یک دسته بازی باید به قیمت و کیفیت در کنار یک دیگر توجه داشته باشید زیرا در صورت خرید یک دسته نامناسب بیش تر از آنکه از قیمت کمی که پرداخته اید سود برده باشید باید خرج های بعدی مثل خرابی دسته و سر درد خود را در نظر بگیرید.

اگر زیاد اهل بازی کردن نیستید ، شاید خرید دسته بازی کامپیوتری با قیمت مناسب انتخاب منطقی تری باشد البته این موضوع نیز به نحوه و میزان بازی کردن شما باز می گردد.

دسته های تسکو و فراسو از دسته های با قیمت متوسط هستند که با داشتن گارانتی تا  مدتی خیال شما را از بابت خرید دسته بازی راحت می کنند. تولیدات این دو شرکت از کیفیت مناسب و نسبتا خوبی برخوردار است و لذت بازی را برای شما حفظ می کنند.

اگر مشکلی برای هزینه کردن ندارید، مشخصا دسته های لاجیتک و مایکروسافت خوش دست تر هستند و با توجه به کیفیت بالایی که ارائه می دهند کارایی و توان عملکردی شما را در بازی بیش از پیش افزایش می دهند.

همچنین دسته های بی سیم خیال شما را از مشکل نزدیک سیستم نشستن و کشیده شدن کابل راحت خواهد کرد. شما می توانید با دسته های بی سیم لذت جابه جایی در هنگام بازی بدون محدودیت را یکی دو متری را تجربه کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی از طریق چت آنلاین سایت پاسخگوی شما هستیم.