لیتو (Lito) برند تخصصی عرضه گلس و محافظ صفحه نمایش موبایل، تبلت و گجت های الکترونیکی است. عمده تمرکز این شرکت چینی دانش بنیان تولید گلس و محافظ های با کیفیت بالا برای کاربردهای گوناگون و محصولات شرکت های مطرح بازار موبایل جهان می باشد.

بررسی محصولات لیتو توسط تکنوسان:

هر کسی از گلس های لیتو خریداری کرده باشد به کیفیت بالاتر و متمایز محصولات لیتو نسبت به گلس های بدون برند و معمول بازار معترف است. چسبندگی خوب و شفافیت بالا نشان از ساخت با کیفیت محصولات lito دارد. اما آیا این کیفیت بالا به معنای عدم ایجاد حباب در هنگام چسباندن یا نشکستن گلس های لیتو خواهد بود؟

تشکیل نشدن حباب در هنگام نصب گلس بخشی مربوط به کیفیت محصول و بخشی مربوط به آماده سازی قبل از نصب (پاک کردن صحیح صفحه، عدم وجود پرز و گردو خاک) و مهارت فردی است که اقدام به چسباندن گلس می کند (خصوصا در گوشی های جدید با انحنا زیاد در کناره ها نیاز به مهارت بالایی برای نصب وجود دارد). پس برای بهترین گلس ها هم نصب اشتباه، باعث خراب شدن خروجی کار خواهد شد.

همه گلس ها در مقابل ضربه شکننده هستند و تفاوت در شدت ضربه و مقدار آسیب است. گلس های لیتو لبه های تقویت شده دارند و جز گلس های با کیفیت بازار هستند و به نسبت گلس های دیگر عمر بالاتری هم دارند اما در کل باید بدانید ماهیت این محصول یک کالای مصرفی است و هدف از خریداری، جلوگیری از آسیب رسیدن به صفحه نمایش است نه خود گلس!