تبدیل و کابل تصویر

تماشای یک فیلم زیبا و با کیفیت بالا می تواند یکی از لذت بخش ترین کار هایی باشد که ما امروزه علاقه زیاد به انجام دادنش داریم. امروزه خیلی از کار های روزمره با صفحه های نمایش انجام می شود چه تماشای تلویزیون و چه کار های کامپیوتری و ویدئو کنفرانس های چند صد نفره در داخل سالن های نمایش و وجود یک تبدیل و کابل مناسب می تواند تاثیر فراوانی بر روی کیفیت و گیرایی تصاویر داشته باشد و به همین جهت شرکت های بزرگی برای تولید کابل هایی با کیفیت بالا در این زمینه فعالیت می کنند. کابل و تبدیل های تصویر در واقع به ما کمک می کنند تجربه بهتری از تماشای محتوای تصویری خود داشته باشیم. این محصولات برای انتقال داده های تصویری در تلویزیون ها، مانیتور ها و… کاربرد خواهند داشت.

انواع کابل تصویر و تبدیل تصویر

به دلیل اهمیت بسیار زیاد کابل نمایشگر در زندگی روزمره، امروزه انواع بسیار زیادی از این محصولات در بازار وجود دارند که هرکدام برای امور خاص و کاربری متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. کابل های تصاویری در واقع محصولاتی برای انتقال داده ها به نمایشگر هستند؛ امروزه پر استفاده ترین کاب تصویر، HDMI می باشد که در بسیاری از تلویزیون ها و مانیتور ها مورد استفاده قرار می گیرد. این کابل نسخه های متفاوتی دارد که هرکدام برای انتقال رزولوشن خاصی مناسب هستند اما به طور کلی تمام کابل های HDMI امروزی می توانند رزولوشن 1080p را انتقال دهند.

کابل display نیز یک کابل پر استفاده دیگر برای انتقال تصویر است که کیفیتی برابر HDMI دارد. این کابل بیشتر در مانیتور های بالارده گیمینگ وجود دارد و برای انتقال تصویر در کارت گرافیک های جدید مناسب می باشد. کابل هایی مانند VGA ،DVI و AV نیز امروزه در بازار وجود دارند که رابط هایی قدیمی محسوب می شوند و تنها نمایشگر های قدیمی از آن ها استفاده می کنند.

تبدیل های تصویر اما شامل کابل های بسیار متنوعی می باشند که برای تبدیل کردن سوکت های مختلف به یکدیگر در نمایشگر ها کاربرد دارند. این محصولات قیمت چندان بالایی ندارند و گزینه بی نظیری برای اتصال نمایشگر های قدیمی به لپ تاپ، کامپیوتر، دستگاه دیجیتال و… خواهند بود.

خرید کابل تصویر و تبدیل تصویر

شما می توانید انواع کابل تصویری HDMI و VGA و VIDEO را در کنار تبدیلات آن ها از برندهایی همانند کی نت و وی نت و … را از فروشگاه اینترنتی تکنوسان خریداری نمایید. همچنین علاوه بر خرید تکی، امکان خرید عمده این محصولات نیز برای همکاران و مغازه داران وجود دارد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

برای راهنمایی بیشتر در خرید در چت آنلاین سایت پاسخ گوی سوالات شما هستیم.