کلینر و پاک کننده

تمیز نگه داشتن وسایل الکترونیک یکی از مهمترین کار هایی است که می توانیم برای سالم و مرتب نگه داشتن آن ها انجام دهیم. برای تمیز کردن انواع موبایل و تبلت، کامپیوتر و لپ تاپ و حتی لوازم جانبی آن ها مانند کیبورد، موس و اسپیکر از ابزار خاصی ترجیحا استفاده می کنیم که به آن ها آسیبی وارد نکند و بتواند این وسایل حساس را به طور کامل تمیز کند.

اگر شما هم از رد اثر انگشت و گرد و غبار بر روی موبایل، تبلت، لپ تاپ، مانیتور و دیگر دستگاه های الکترونیکی خود خسته شده اید، راه رهایی از این مشکل استفاده از کلینرهای موجود در بازار است. کلینر و پاک کننده ها یکی از تولیداتی است که شما می توانید از آن برای تمیز کردن سیستم های الکترونیک حساس و حتی تلفن های هوشمند خود استفاده نمایید. در بسته بندی این محصولات یک مایع مخصوص و چند دستمال خاص برای استفاده های مختلف وجود دارد تا شما بتوانید با توجه به نیاز خود از آن استفاده نمایید.

راهنمای استفاده از کلینر

کلینرهای حاوی مواد پاک کننده ای هستند که در عین دارا بودن خاصیت پاک کنندگی، به خاطر ترکیبات سازنده مخصوصشان، آسیبی به صفحه نمایش و دیگر قطعات الکترونیکی نمی رسانند. اما باید توجه داشت برای استفاده از این پاک کننده ها شرایطی را باید در نظر داشت:

همیشه سعی کنید برای تمیز کردن LCD یا صفحه نمایش، ابتدا آن را خاموش کنید و از تمیز کردن مانیتور در زمان روشن بودن خودداری کنید.

مایع تمیز کننده را به روی دستگاه مستقیما اسپری نکنید. چون این کار باعث چکه کردن مایع کلینر و ورود احتمالی قطره مایع به داخل دستگاه می شود که ممکن است خرابی به بار آورد. برای تمیز کردن مایع را به پارچه همراه کلینر اسپری کنید (در حدی که تنها پارچه مرطوب شود و نه بیشتر)، سپس پارچه مرطوب را بر روی دستگاه برای تمیز کردن بکشید.

برای تمیز کردن از پارچه های بزرگ و مخصوص این کار استفاده کنید. این پارچه ها نباید پرزدار باشد و به دلیل کوچک بودن پارچه اثر دست شما بر روی دستگاه بماند (خصوصا از دستمال کاغذی مچاله شده استفاده نکنید که آسیب جدی به صفحه وارد می کند).

سعی کنید به صورت دایره ای دستمال را بر روی محل مورد نظر بکشید. دلیل این کار این است که در کشیدن افقی و عمودی گاهی فشار بیش از حد برای تمیز شدن وارد می کنیم که باعث آسیب رساندن به دستگاه می شود. ولی در حرکت دایره ای احتمال فشار بیش از حد کاهش می یابد.

انواع تمیز کننده

اسپری ها انواع مختلفی دارند که در زیر به برخی از آنها اشاره کرده ایم:

  • مایع کلینر به همراه دستمال یا پد پرزگیر
  • اسپری چرب
  • اسپری خشک
  • اسپری کف چند منظوره فرچه دار
  • اسپری روان کننده

شما می توانید انواع اسپری و تمیز کننده دستگاه های الکترونیکی را در تکنوسان به صورت تکی یا عمده خریداری نمایید. در صورت تمایل برای خرید عمده از تکنوسان می توانید ابتدا در تکنوسان ثبت نام کنید و سپس با مراجعه به این صفحه حساب همکاری خود را فعال کنید تا امکان خرید عمده و دیدن قیمت های همکاری برایتان فعال شود.

برای راهنمایی بیشتر در چت آنلاین سایت پاسخ گوی شما هستیم.