فلش وریتی Verity

فلش مموری ها حافظه های ذخیره سازی کوچکی هستند که نقش بسزایی در زندگی روزانه بسیاری از ما دارند. امروزه فلش ها با ظرفیت های متفاوتی مانند فلش 8 گیگ، 16 گیگ، 32گیگ و… به بازار عرضه می شوند، پس ما باید مطابق با استفاده خود فلش مموری با حجم مورد نیازمان را خریداری کنیم، علاوه بر این ها فلش مموری ها در سرعت های متفاوتی در بازار وجود دارند، فلش یو اس بی 2.0 سرعت انتقال اطلاعات مناسبی داشته ولی در مقایسه با فلش USB3.0 سرعت انتقال اطلاعات کم تری دارد.

همچنین فلش های OTG برای اتصال مستقیم فلش به موبایل و تبلت کاربرد دارند.

مشخصات فلش مموری وریتی

اگر به دنبال فلش مموری با کیفیت و طرح و رنگ متفاوت مناسب با هر سن و سلیقه  در کنار فاکتور مهمی مانند قیمت مناسب هستید، فلش های وریتی گزینه مناسبی برای شما در استفاده روزمره و کاریتان می باشد.

بهترین قیمت فلش مموری VERITY

تکنوسان بعنوان بزرگ ترین نماینده پخش محصولات شرکت وریتی ارائه دهنده ی بهترین قیمت برای تمام محصولات علی الخصوص فلش های وریتی می باشد.

شما می توانید انواع فلش verity و دیگر محصولات این شرکت را با بهترین قیمت و همین طور به صورت عمده و با قیمت پایین تر از دیگر نمایندگی ها در سایت تکنوسان مشاهده، مقایسه و خریداری نمایید.

گارانتی فلش وریتی

فلش مموری VERITY با گارانتی معتبر مادام العمر شرکت آسان سرویس (گروه بازرگانی صبا S.D.C) عرضه می شود که خیال شما در مواجهه با بروز هرگونه آسیب در استفاده از فلش وریتی آسوده می کند.

برای اطلاع از شرایط گارانتی، شماره تماس و آدرس مراکز گارانتی و خدمات پس از فروش آسان سرویس، می توانید بر روی عکس زیر کلیک کنید:

آدرس شماره تلفن نمایندگی خدمات وریتی verity

همچنین می توانید برای راهنمایی بیشتر در خرید در چت آنلاین با پشتیبانی سایت ما در ارتباط باشید.