محافظ و گلس BlackBerry

بلک بری جزء آت دسته از گوشی هایی است که در ایران تنها مخاطبان خاصی دارد و تعداد کاربران آن بسیار کمتر از سایر برندهای مطرح دیگر است. البته گوشی های بلک بری از نظر کیفیت ساخت چیزی کم ندارند ، منتها تعداد و تنوع آن ها محدود است.

BlackBerry و استفاده از گوشی های آن در بازار ایران خیلی متداول نیست و به همین دلیل است که شاید لوازم جانبی آن در همه جا پیدا نمی شود. پس محافظت از این گوشی با ابتدایی ترین اقدامات از بهترین روش هایی است که می توان از آن مراقبت کرد و مانع از هزینه های گزاف تعمیرات شد.

استفاده از محافظ و گلس بلک بری به خوبی از بروز خرابی و مشکل در گوشی شما جلوگیری می کند ، به این گونه که ساده ترین محافظت آن در برابر گوشی ، جلوگیری از خط و خش افتادن آن است.

تنها کافی است که گوشی خود را جیب و یا کیف خود و در کنار دسته کلید و اشیاء تیز دیگر قرار دهید تا آسیب هایی که به تلفن همراه وارد می شود را ببینید.

همچنین اگر ضربه ای به صفحه نمایش بلک بری اصابت کند ، شوک اولیه آن توسط محافظ و گلس بلک بری به خوبی دفع می شود. برای محافظت بیشتر از گوشی ، استفاده از قاب محافظ BlackBerry توصیه می شود تا درصد احتمال آسیب را پایین بیاورد.