قاب الماسی

یکی از قاب های فانتزی گوشی موجود در بازار ، قاب الماسی می باشد. قاب های الماسی با براق بودن،  نوع برش و انعکاس نوری که دارند در ذهن شما تداعی بازتاب نور الماس و جواهرات را خواهند داشت و دلیل این نامگذاری هم، همین است.

در قاب الماسی مثل کیف و قاب آینه ای یا قاب های هولوگرامی، تا حدودی تصویر خود را می توانید در قاب گوشی مشاهده کنید و به عنوان یک آینه همراه یا دوربین جلو گوشی هم می تواند عمل کند. (که برای چک کردن مدل مو یا آرایش بسیار کاربردی خواهد بود)

این قاب ها هم به صورت ژله ای (نرم و قابل انعطاف) و هم به صورت سخت (غیر قابل انعطاف) در بازار وجود دارند. هم چنین رنگ بندی این مدل قاب، بازه تقریبا خوبی مثل قرمز، طلایی، نقره ای (سیلور)، برنزی، آبی و … دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه خود، رنگ مد نظر خود را خریداری کنید.

قاب و کاور های الماسی مانند بیشتر قاب ها از بدنه گوشی شما در مقابل خط و خش محافظت می کند. همچنین در مقابل ضربه های معمولی هم مقاومت خوبی دارد اما به عنوان یک گارد ضد ضربه شناخته نمی شود و گوشی شما را از ضربه های با شدت وارده احتمالی مصون نمی کند.

متاسفانه قاب های فانتزی از این قبیل تنها برای گوشی های معروف و پرفروش یا جدید برندهای ایفون، سامسونگ، شیائومی، هواوی، نوکیا و … در بازار وجود دارند و برای همه مدل های گوشی در دسترس نیستند.

در صورت نیاز به راهنمایی در چت آنلاین سایت، پاسخگوی سوالات شما هستیم