شارژر فندکی فست شارژ

احتمالا پیش آمده که وقتی در حال سفر کردن با خودروی شخصی هستید و به علت استفاده زیاد از گوشی تان، شارژ آن تمام و یا کم می شود ولی دوست دارید تا رسیدن به مقصد تلفن همراه شارژ داشته باشد. اینجاست که شارژر فندکی فست شارژ به کارتان می آید و می تواند در مدت زمان کم تا حد قابل قبولی گوشی تان را شارژ کند.

علاوه بر این اگر در طول روز زیاد داخل خودرو هستید و از موبایل هم استفاده می کنید، برای شارژ کردن گوشی تان این محصولات می تواند بسیار مناسب باشد. البته از پاوربانک هم می توانید استفاده کنید، ولی باید حواس تان باشد که خود پاور بانک را از قبل شارژ کرده باشید که این کار در طولانی مدتی می تواند اذیت کننده باشد.

شارژر فندکی ماشین

همانطور که می دانید، شارژر فندکی ماشین، وسیله ای است با برق خودرو کار می کند و بخشی از برق خودرو را از طریق خروجی فندکی به برق قابل استفاده برای شارژ کردن تبدیل می کند و می توان از آن برای شارژ گوشی استفاده کرد.

البته ما توصیه می کنیم اگر گوشی شما، قابلیت شارژ سریع دارد، از شارژ فندکی فست شارژ استفاده کنید. زیرا در کمترین زمان ممکن می توانید شارژ بیشتری دریافت کنید.

شارژر فندکی فست چگونه کار می کند؟

در گوشی هایی که قابلیت شارژ سریع را دارند، تراشه هایی وجود دارد که در هنگام شارژ کردن تا رسیدن باتری موبایل به ۵۰ درصد، جریان و ولتاژ برق را افزایش می دهد پس از رسیدن به ۵۰ درصد جریان و ولتاژ را به صورت تداومی کاهش می دهد. البته این تراشه ها علاوه بر گوشی، باید در شارژ هم وجود داشته باشد.

در هنگام خرید شارژ فندکی فست شارژ به چه نکاتی باید توجه داشت؟

در این قسمت به مهم ترین مولفه هایی که در مورد ویژگی های شارژ فندکی فست شارژ باید بدانید، اشاره می کنیم.

توان خروجی شارژر

اولین موردی که باید به آن توجه کنید، توان خروجی شارژر فندکی فست می باشد. این عدد برحسب وات می باشد که معمولا بر روی جعبه های شارژر و همچنین خود بدنه آنها درج می شود. البته  لازم است که قبل از آن، توان مصرفی گوشی خود را بدانید تا مناسب ترین گزینه مد نظر را تهیه نمایید. هر چه توان خروجی شارژر فندکی به توان مصرفی گوشی شما نزدیک تر باشد، مدت زمان کمتری برای شارژ کردن لازم است.

ورژن کوالکام شارژر فندکی فست

کوالکام، چیپست هایی می باشد که به منظور قابلیت شارژ سریع طراحی شده است. برای شارژ سریع، باید این تراشه هم در شارژر و هم در گوشی موبایل موجود باشد.

کوالکام ورژن های مختلفی دارد. عدد آن هرچه بالاتر باشد، نشان بروزتر بودن و همچنین بهبود کیفیت آن می باشد و طبیعتا به نسبت نسخه های قبلی قیمت بالاتری هم دارد. در حال حاضر تا نسخه ۵ آن در بازار موجود است. اما اگر گوشی شما این نسخه را پشتیبانی نمی کند، لازم نیست که پول اضافی بابت شارژهایی با نسخه بروز تر هزینه کنید و می توانید نسخه های پایین تر آن را تهیه کنید.

تکنولوژی پی دی PD

فناوری پاور دلیوری یا شارژ با حداکثر سرعت، باعث می شود که گوشی شما با بیشترین توان مصرفی موجود شارژ شود. این فناوری به صورت هوشمند حداکثر توان مصرفی گوشی را تشخیص می دهد و متناسب با آن ولتاژ و شدت جریان را تنظیم می کند. بنابراین حتی اگر توان خروجی شارژر بیشتر از توان ورودی تلفن همراه تان باشد، با وجود این فناوری جریان اضافی به گوشی شما وارد نمی شود و از آسیب رسیدن به موبایل جلوگیری می کند.

مجموع شدت جریان شارژرهای چند پورت

اگر قصد دارید شارژری تهیه کنید که بیشتر از یک پورت ورودی داشته باشد و می خواهید همزمان از چند پورت آن استفاده کنید، حتما در هنگام خرید به مجموع شدت جریان خروجی شارژر فندکی توجه کنید. زیرا اگر این عدد کم باشد، سرعت شارژ کردن همزمان را پایین می آورد.

مدار محافظتی

وجود مدارهای محافظتی در شارژرهای فندکی فست باعث جلوگیری از رسیدن نوسانات برق به موبایل می شود. این مدارها در اکثریت شارژرهای با کیفیت وجود دارد. جهت اطمینان از وجود این مدارها توصیه می شود که از برندهای معتبر موجود در بازار خرید کنید تا خیال تان در هنگام استفاده از شارژرها راحت باشد.

FM player بلوتوثی

این مورد یک قابلیت اضافی می باشد که در برخی از شارژرهای فندکی موجود است. با چنین ویژگی شما می توانید از طریق بلوتوث گوشی به شارژرتان وصل شوید و آهنگ دلخواه تان را از طریق باندهای ماشین پخش کنید. همینطور میکروفونی برای مکالمه و پاسخ دادن به تماس ها در این نوع محصولات به کار رفته است که کاربردی تر شدن این وسایل می شود.

نمایشگر ولتاژ

برخی از این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که بر روی آن ها میزان ولتاژ و جریان خروجی شارژر فندکی فست شارژ را نشان می دهند. این کاربرد، جزو ویژگی های ظاهری است و هر شارژر فندکی چنین ویژگی ندارد. در صورت تمایل می توانید دستگاهی خریداری کنید که این قابلیت را داشته باشد.

شارژر فندکی فست شارژ

بسیاری از ما زمان زیادی را داخل خودرو هایمان سپری می کنیم و طبیعتا از تلفن های همراهمان نیز استفاده های فراوانی می کنیم ولی یکی از مشکلات همیشگی تلفن های همراه مخصوصا گوشی های هوشمند اتمام شارژ آن هاست. با توجه به آن که داخل خودرو های هیچ پریز شارژی وجود نداره و شما نمی توانید شارژرهای عادی گوشی را استفاده کنید. شارژر فندکی فست شارژ برای شارژ سریع گوشی شما یک راه حل عاقلانه و مناسب می باشد که به شما پیشنهاد می شود.

شارژر فندکی با اتصال به محلی که در تمام ماشین ها برای روشن کردن سیگار قرار داده شده است می تواند ولتاژ مناسبی را با توجه به توان خود برای شارژ انواع گوشی و گاه تبلت ها فراهم آورد و حتی گاهی برای آن ها چند پورت قرار می گیرد تا شما بتوانید هم زمان به شارژ چند دستگاه بپردازید.

در صورت نیاز به راهنمایی خرید، در چت آنلاین سایت پاسخگو سوالات شما عزیزان هستیم.