علی رغم آپدیت روزانه قیمت و موجودی ، به دلیل نوسانات قیمت در بازار ، قیمت پرینتر تنها برخط معتبر می باشد.

حتما قبل از ثبت سفارش خرید یا برای استعلام قیمت، موجودی و قیمت روز را با شماره 88948881 (021) یا شماره تلگرام 09121276415 ، کارشناس بخش فروش پرینتر تکنوسان، چک کنید.

جوهر افشان لیزری چاپ عکس تک کاره چند کاره لیبل زن فیش پرینتر (حرارتی) سوزنی کارت پرینتر

پرینتر و چاپگر

هر چقدر هم در الکترونیکی شدن کارها جلو رفته باشیم، اما هنوز هم وجود یک چاپگر یا پرینتر در دفاتر و ادارات یکی از الزامات اکثر کسب و کارها محسوب می شود. چاپ نامه اداری، گزارشات، پرینت فاکتور و مواردی از این دست همچنان توسط این دستگاه ها انجام می شود. هر چند که کاربردهای خانگی مثل پرینت گرفتن ای بوک یا PDF کم کم جای خود را به استفاده از نسخه الکترونیک داده اما همچنان در بسیاری از موارد وابسته به پرینترها خواهیم بود. با توجه به وجود مدل ها و برندهای مختلف برای خرید پرینتر و انتخاب بهترین چاپگر با توجه به نیازها رعایت نکاتی الزامی می باشد.

راهنمای خرید بهترین پرینتر

برای خرید پرینتر ابتدا باید کارکرد و موارد استفاده شما مشخص باشد. برای مثال نیاز به پرینت چند برگ در هفته یا ماه دارید؟ در موارد خاص بیشترین حجم پرینت متوالی شما چقدر خواهد بود؟ چه کیفیت چاپ در چه ابعادی مد نظر شماست؟ سوالاتی از این دست میتواند نیاز شما را مشخص کند و با توجه به بودجه و مشاوره ای که انجام میدهید، بهترین پرینتر مناسب کارتان را انتخاب کنید.

انواع پرینتر و چاپگر

بعد از مشخص کردن انتظارات خود از پرینتر و قبل از اقدام به بررسی مدل های برندهای مختلف پرینتر بهتر است به صورت کلی با انواع پرینتر آشنا باشید.

پرینتر جوهر افشان دارای مدل های ارزان قیمت و گران قیمتی است. مدل های ارزان قیمت در ابتدا توجه شما را جلب می کند اما باید بدانید که اگر به مدت طولانی استفاده نشود خیلی سریع خشک شده و برای استفاده مجدد هزینه های زیادی بر دست شما خواهد گذاشت. امروزه پرینترهای جوهر افشان بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که برای چاپ عکس دنبال خرید پرینتر هستند. البته پرینترهای با کیفیت و توانایی پرینت با جزییات بالا به پرینترهای چاپ عکس هم شناخته می شوند.

پرینتر لیزری معمولا قیمت بالاتری از مدل های مشابه جوهر افشان دارد اما  هزینه مصرفی پایین تری دارد و در نهایت مقرون به صرفه تر است.

از نظر کلی هم پرینترها به دو دسته چاپگر سیاه و سفید که پرفروش تر و کاربردی تر و چاپگرهای رنگی که بیشتر برای چاپ عکس کاربرد دارند و قیمت گران تری هم دارند، تقسیم می شوند.

اگر تنها استفاده شما چاپ و پرینت خواهد بود باید به دنبال خرید پرینتر تک کاره باشید اما اگر به دنبال تجمیع دستگاه پرینت با اسکنر، فکس یا دستگاه کپی هستید باید پرینترهای چند کاره را خریداری کنید.

پرینترهای سوزنی همان چاپگرهایی با صداهای عجیب و غریب هستند که در ادارات و بانک ها همچنان مورد استفاده قرار می گیرند. کارت پرینتر هم در سازمان ها و بانک ها برای چاپ کارت شناسایی یا کارت های بانکی کاربرد دارد.

برای چاپ لیبل و برچسب قیمت یا بارکد و توضیحات محصول، از پرینتر لیبل زن و برای چاپ رسید و فاکتورهای فروش در فروشگاه های زنجیره ای یا رستوران ها از فیش پرینتر (چاپگر حرارتی) استفاده می شود.

قابلیت های چاپگر

بعد از شناخت انواع چاپگر شاید مواردی که در ادامه لیست می شوند هم در مقایسه مدل های گوناگون و خرید بهترین پرینتر به شما کمک کند:

  • برند و گارانتی
  • قابلیت چاپ پشت و رو
  • کیفیت و دقت چاپ
  • نوع و هزینه مواد مصرفی مثل جوهر، شارژ کارتریج و …
  • توان چاپ ماهانه
  • سینی تغذیه کاغذ چاپگر
  • توانایی چاپ بر روی پاکت یا ابعاد بزرگتر (سایز چاپ)
  • نوع پورت اتصال، قابلیت اتصال بی سیم یا امکان استفاده در شبکه
  • حافظه داخلی پرینتر
  • ابعاد، وزن و طراحی بدنه

خرید عمده پرینتر

اگر شما مغازه دار یا پخش کننده هستید، برای مشاهده لیست قیمت عمده محصولات دسته چاپگر و دیگر محصولات کافیست تا وارد صفحه خرید عمده تکنوسان شده و با طی مراحل گفته شده و تایید حساب، قیمت عمده همه  محصولات را مشاهده کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به عدم ثبات قیمتی در بازار حتما قبل از خرید یا استعلام قیمت با بخش فروش پرینتر تکنوسان با شماره ثابت 021-88948881 یا شماره تلگرام 09121276415 در ارتباط باشید.