تجهیزات اداری و فروشگاهی

معمولا شرایط موجود در برخی از اداره ها و فروشگاه ها، افراد را وادار به استفاده از ابزار و وسایلی تحت عنوان تجهیزات اداری و فروشگاهی می کند. مثلا در بانک ها، کارمندان بانک برای شمارش پول، اعتبارسنجی چک و یا اسناد مختلف از تجهیزاتی خاص استفاده می کنند تا کارشان را دقیق تر و با خطای کمتر پیش ببرند. البته این دسته از لوازم در فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ نیز استفاده می شوند. در ادامه به لیست کاملی از تجهیزات اداری و فروشگاهی می پردازیم.

لیست انواع تجهیزات فروشگاهی و اداری

برای خرید تجهیزات اداری و فروشگاهی مناسب با کسب و کارتان، ابتدا باید انواع این لوازم و کاربرد هرکدام را بدانید. در ادامه قصد داریم انواع تجهیزات اداری و فروشگاهی را بررسی کنیم

کاغذ خرد کن

دستگاه کاغذ خرد کن وسیله ای برای نابودی اسناد موجود در اداره ها و سازمان ها، برای جلوگیری از سوء استفاده اشخاص از آن ها می باشد. اکثر کاغذ خرد کن ها علاوه بر کاغذ می توانند لوح های فشرده (دی وی دی و سی دی) را نیز نابود کنند. اما این دستگاه ها از لحاظ سطح امنیتی از یکدیگر متفاوت می باشند که میزان این امنیت به نوع خرد کردن و نابود سازی اسناد وابسته می باشد. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت و خرید کاغذ خرد کن از طریق برگه پیش رو از فروشگاه تکنوسان وارد صفحه هر کالا شده و با بررسی مشخصات فنی اقدام به خرید نمایید.

بارکد خوان

از دستگاه بارکد خوان برای اسکن کردن بارکد کالا های فروشگاهی استفاده می شود. بدین صورت بارکد خوان ها مشخصاتی دقیق از کالا مانند قیمت را به ما نشان داده و درصد خطا در حساب و کتاب را به صفر می رسانند. با خرید بارکد خوان فروشگاهی در کسب و کارهای مختلف می توان مدیریت فروش آن کسب و کار را بهتر انجام داد. همچنین باید بدانید که بارکدخوان ها انواع مختلفی دارند و قیمت هر کدام بر اساس نوع آن متفاوت می باشند.

ابرک شمارش پول

ابرک شمارش پول یا انگشت تر کن برای راحت تر شمردن دستی پول می باشد. همچنین یادآوری این نکته الزامی است که استفاده از این وسیله برای شمارش پول، کاملا بهداشتی می باشد. با توجه به ارزان بودن قیمت ابرک شمارش پول، خرید آن امری منطقی می باشد.

دستگاه پرفراژ چک

پرفراژ چک دستگاهی مانند پرینتر است که برای درج کردن ارقام و اطلاعات بر روی چک به صورت عمیق استفاده می شود. بدین ترتیب امکان جعل و یا تغییر نوشته های روی چک وجود نخواهد داشت. این دستگاه در دو مدل دیجیتال و دستی موجود می باشد که نوع دیجیتالی آن به مراتب بهتر و البته گران تر است.

دستگاه تشخیص اسکناس

دستگاه تشخیص اسکناس، اصالت اسکناس ها را با سنسور فرابنفش (UV) چک می کند و شما می توانید با این دستگاه به راحتی پول اصل از تقلبی را تشخیص دهید. در برخی مدل ها از یک ذره بین برای تشخیص بهتر و بزرگنمایی بالا در بدنه این دستگاه استفاده شده است.

لیبل زن دستی

لیبل زن دستی وسیله ای برای قیمت گذاری و نیز برچسب زدن بر روی محصولات مختلف در کم ترین زمان ممکن است. با خرید لیبل زن دستی حتی می توانید نام تجاری شرکت یا فروشگاه خود را روی محصولات تان چاپ کنید.

راهنمای خرید تجهیزات اداری و فروشگاهی

قیمت تجهیزات اداری و فروشگاهی بین برند های مختلف متفاوت است و معمولا شرکت های کمتری به تولید این دسته از محصولات می پردازند. لیست قیمت انواع تجهیزات اداری و فروشگاهی در وبسایت فروشگاه اینترنتی تکنوسان موجود است که می توانید با آگاهی کامل از آن نسبت به خرید بهترین تجهیزات اداری و فروشگاهی بپردازید.

در خرید تجهیزات اداری و فروشگاهی به خصوصیات دقیق آن ها که در اطلاعات هر محصول نوشته شده است دقت کنید، چراکه این موضوع باعث آگاهی کامل شما از کالایی که می خرید می شود. همچنین از فروشگاه های معتبر در خرید انواع تجهیزات اداری و فروشگاهی خرید کنید تا از کیفیت و تقلبی نبودن کالا مطمئن باشید.