شنبه تا پنجشنبه (9 الی 19)   |   67452000-021  

قوانین و شرایط مخصوص

تکنوسان در نظر دارد بتواند نقش همراه همیشگی شما را ایفا کند تا کاربران در شرایط مطلوب خریدی مطمئن و آسوده انجام داده و تمام انتظارات شما نیز برآورده شود.
همه ی ما آگاهیم که پیش از خرید سوالاتی برای مشتریان عزیز ممکن است وجود داشته باشد که کاربران به سادگی می توانند پاسخ این سوالات را به صورت پاسخگویی آنلاین و تماس تلفنی به دست آورند.

در صورت وجود مشکل در کالاهایی که توسط شرکت های دیگر گارانتی شده اند، مشتری باید مستقیم با شرکت گارانتی کننده در ارتباط باشد و تکنوسان مسئولیتی در قبال آن ندارد، برای راحتی ارسال به شرکت گارانتی کننده می توانید کالا را به تکنوسان بفرستید تا توسط پیک تکنوسان به شرکت مربوطه تحویل داده شود.(برای کالا های گروه لپ تاپ و سخت افزار کلیه هماهنگی ها با شرکت گارنتی کننده بر عهده مشتری میباشد و پس از رسیدن کالا به دست مشتری، هیچ مسئولیتی بر عهده تکنوسان نمیباشد.)

توجه: برخی نوت بوک ها به درخواست خود مشتری به صورت پلمپ به شرکت گارانتی کننده همان لپ تاپ ارسال می شود و مجدد توسط خود شرکت گارانتی کننده همان لپ تاپ کاستوم (سفارشی) می شود و توسط همان شرکت پلمپ و به بخش ارسال تکنوسان بازگردانده و برای مشتری ارسال می شود. لذا چون کالا بنا به درخواست و کاربری خود مشتری کاستوم شده است امکان مرجوعی برای آن نوت بوک وجود ندارد لذا در خرید و سفارش قطعی نوت بوک دقت فرمایید.

 

استفاده از ۷ روز مهلت تست چه شرایطی دارد؟

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.
– اشکال و ایراد فنی باید حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت کالا، به ما اطلاع داده شود(تماس تلفنی). (به جز کالاهایی که به صراحت مهلت تست کوتاهتر برای آنها بیان شده است)
– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان ۷ روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود.
– استفاده از این گارانتی تنها در صورتی امکان پذیر است که محصول در کارتن یا جعبه اصلی آن بازگردانده شود.
– نوشتن توضیحات یا برچسب زدن، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن،امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
– این سرویس اشکال ها و مورد های فنی و ظاهری (شکستگی،خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی شود. استفاده نادرست پس از دریافت کالا مواردی مانند: حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه کالا) را شامل می شود.

 

اگر کالای خریداری شده،آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

-آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی حداکثر باید طی ۷۲ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش فروشگاه از طریق تماس تلفنی اطلاع داده شود.
– می بایست کارتن یا جعبه اصلی کالا نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود. استفاده از این سرویس نیز تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی آن بازگردانده شود. نوشتن توضیحات یا برچسب زدن، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

تکنوسان در قبال برخی اقلام که در بازار ایران به دلیل نوسان شدید ارز و قیمت دچار افزایش یا کاهش قیمت شدید می شود در قبال مرجوعی کالا متعهد نمی باشد لذا در هنگام خرید قطعی دقت کامل را داشته باشید و با فروشنده کالای مربوطه هماهنگی لازم را مبذول فرمایید

 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

توجه: حق استرداد محصول طبق شرایط متعلق به مشتری یا همان مصرف کننده است.

-اگر هنوز سفارش ارسال نشده است و وضعیت سفارش در سایت در حال پردازش و یا در انتظار می باشد، باید هر چه سریعتر به واحد پیگیری سفارشات فروشگاه اطلاع داده شود.

– اگر پس از ارسال کالا از تکنوسان یا بعد از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۳ روز کاری، باید انصراف خود را به واحد پس از فروش با تماس تلفنی اطلاع دهد. 

توجه: برای کالا های گروه موبایل، تبلت، لپ تاپ و کلیه کالاهای گروه سخت افزار که قیمتی بالاتر از یک میلیون تومان دارند، امکان انصراف از خرید پس از ارسال سفارش وجود ندارد.

– در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناسان خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان پذیر است که کاملا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد و به همراه تمامی اقلام همراه آن و ملزومات، ارسال شود.

– لطفا توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین می برد.

– همچنین در صورت انصراف مشتری از خرید، هزینه بسته بندی و رفت و برگشت کالا و کلیه هزینه های مرتبط به عهده مشتری خواهد بود.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟ (روند بازگرداندن کالا)

لطفا برای پایین آمدن سطح اشتباهات حتما قبل از هر اقدامی با پشتیبانی خدمات پس از فروش تکنوسان، تماس بگیرید.

– از ارسال کالا بدون هماهنگی با بخش پشتیبانی خدمات پس از فروش تکنوسان، جدا خودداری فرمائید.

– توجه داشته باشید که ارسال فاکتور و در صورت وجود کارت گارانتی همراه با کالا و وجود آن در بسته بندی الزامی می باشد و در صورت نبودن فاکتور یا کارت گارانتی در بسته بندی پس از بررسی کارشناسان، کالا از سرویس بازگشت خارج می شود.

– برای ارسال،باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی به خوبی بسته بندی شود و همه اقلام و لوازم جانبی همراه مانند :ریموت، کابل، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شوند.

– نوشتن توضیحات یا برچسب زدن، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.(در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه ای بنویسید)

– فاکتور خرید همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید.

– اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با ما تماس بگیرید.

– از نوشتن آدرس یا توضیحات روی کارتن یا جعبه اصلی کالا، جدا خودداری فرمائید و در صورت لزوم، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته و ارسال کنید.

-بسته خود را به آدرس و کدپستی در بخش تماس با ما سایت ارسال کنید.

– در صورت انصراف خرید یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت فنی و فیزیکی توسط کارشناسان تکنوسان، هزینه ارسال و دریافت کالا به عهده خود مشتری می باشد.

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش تکنوسان، تمامی روند رسیدگی به درخواست مشتری به ایشان در اسرع وقت اطلاع رسانی می شود.

 

روند استرداد وجه:

پس از مرجوع کردن کالا و بررسی و تایید آن توسط کارشناسان بخش گارانتی، از بخش حسابداری با شما تماس گرفته خواهد شد و یک شماره حساب  برای بازگرداندن وجه خرید درخواست می شود که طی ۲۴ تا نهایتا ۴۸ ساعت وجه واریز شده به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

 

رویه ارسال سفارشات:

برای آن دسته از مشتریانی که ساکن تهران هستند، ارسال سفارشات در دو بازه صبح و بعد از ظهر صورت میگیرد و مشتریان می توانند در هنگام خرید بازه تحویل سفارش خود را انتخاب کنند.

ارسال سفارشات برای مشتریان ساکن شهرستانها (به جز تهران) به دو صورت ارسال با پست و تیپاکس انجام میشود که مشتری میتواند هنگام خرید روش ارسال سفارش خود را انتخاب نماید.

 

قوانین و مقررات رعایت حریم شخصی:

 

تکنوسان ضمن احترام به حریم شخصی همه کاربران، برای ثبت نام در سایت و استفاده از امکانات موجود در سایت، اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، آدرس محل سکونت یا محل کار، شماره تماس ثابت و موبایل و آدرس ایمیل را از کاربران درخواست می کند که این موارد برای پردازش سفارشات ثبت شده، ارتباط با کاربران و ثبت نظرات استفاده می گردد. اطلاعات ثبت شده توسط کاربران به عنوان اطلاعات هویتی رسمی و مورد تایید کاربر تلقی می شوند. همچنین تنها راه ارتباطی تکنوسان با کاربران از طریق راه های ارتباطی اعلام شده از سوی خود کاربر خواهد بود و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل توسط کاربر درج و ثبت نشده باشند، تکنوسان این حق را برای خود محفوظ می شمارد که از کاربر درخواست اصلاح یا ارائه اطلاعات بیشتری کند.
تکنوسان علاوه بر اطلاعات ارائه شده توسط کاربران، برخی اطلاعات فنی مانند آدرس IP و کوکی ها را نیز جمع آوری و استفاده می کند که امنیت آنها را توسط پروتکل و لایه های امنیتی مربوط به حفاظت از داده ها تامین خواهد نمود. در صورتی که کاربران تمایلی به ذخیره شدن کوکی ندارند می توانند از طریق مرورگر خود این قابلیت را غیر فعال کنند.
تکنوسان ممکن است جهت اطلاع رسانی طرح های ویژه و تخفیفات، شرکت در نظرسنجی، امور بازاریابی و اطلاع رسانی خدمات جدید برای اعضای وب سایت پیامک یا ایمیل ارسال کند.
توجه داشته باشید که شماره تماس ۶۷۴۵۲۰۰۰-۰۲۱ و شماره پیامک ۱۰۰۰۹۰۰۰۶٫ تنها شماره های ارتباطی رسمی تکنوسان با کاربران هستند و هرگونه سوء استفاده از نام تکنوسان تحت هر عنوانی تخلف است و تکنوسان این تخلفات را از مراجع قانونی پیگیری خواهد نمود. بنابراین در صورت دریافت پیام یا تماسی غیر از شماره های مذکور تحت نام یا عنوان تکنوسان لطفا سریعا آن را به بخش پشتیبانی سایت اطلاع دهید.
ممکن است تکنوسان برخی نظرات، پیشنهادات و انتقادات ارسال شده توسط کاربران را ویرایش کند که دلیل آن رعایت قوانین وب سایت و جلوگیری از نشر محتواهای غیر اخلاقی و مجرمانه است. همچنین در صورتی که نظر ثبت شده توسط کاربر مشمول مصادیق مجرمانه باشد، تکنوسان از این اطلاعات برای پیگیری قانونی در مراجع ذیصلاح استفاده خواهد نمود.
تکنوسان وظیفه خود می داند که از تمامی اطلاعات ارائه شده توسط کاربر حفاظت کند و این اطلاعات را در اختیار هیچ شخص یا نهادی قرار ندهد. البته در هنگام پیش آمد های قانونی و استفاده های غیر مجاز، در صورت ارائه مدارک و مجوزات قانونی، این اطلاعات در اختیار نهاد ها و مراجع قانونی و ذیصلاح قرار خواهند گرفت.
حفاظت از نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری بر عهده خود شخص است و افراد باید از فاش شدن این اطلاعات خودداری کنند .در صورت تحقق مصادیق مجرمانه و دسترسی افراد غیر به حساب کاربری، مسئولیت آن بر عهده کاربر خواهد بود. همچنین اطلاعات حساب های بانکی کاربران در صورت خرید از تکنوسان ذخیره نخواهند شد و مسئولیت حفاظت از اطلاعات بانکی شخص بر عهده خود او است و تکنوسان هیچگونه اطلاعاتی از حساب بانکی کاربران جمع آوری نمی کند.
تکنوسان تمامی اطلاعات ثبت شده توسط کاربران را محرمانه تلقی می کند و تمام تلاش خود را می کند تا کاربران و اعضای سایت خریدی امن و رضایت بخش را تجربه کنند.

 

آیا امکان کنسل شدن سفارش توسط تکنوسان وجود دارد؟

 

بله، با توجه به سینک بودن ۹۰ درصد موجودی و نوسانات شدید ارزی در درصد اندکی از سفارشات امکان عدم تامین سفارش از سوی تکنوسان وجود دارد. در این موارد ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد و مبلغ واریزی عودت داده خواهد شد. مشتریان گرامی در هنگام ثبت سفارش این نکته را مد نظر داشته باشید. همچنین در صورت عدم پاسخگویی یا ثبت اطلاعات تماس اشتباه سفارش خود به خود کنسل تلقی خواهد شد.

 

قوانین و شرایط مخصوص همکار

برای آگاهی ازشرایط گارانتی همکار، تلفنی با شماره ۶۷۴۵۲۰۰۰ – ۰۲۱ بخش فروش یا گارانتی در تماس باشید.