لوازم مصرفی

اگر شما یک تعمیرکار ماهر با بهترین ابزارآلات هم باشید، بدون لوازم مصرفی مثل پیچ ، مهره ، رولپلاک ، میخ و … نمی توانید کاری از پیش ببرید. پس برای اینکه از یک پروژه بهترین نتیجه را بگیرید نیاز به لوازم مصرفی با کیفیت دارید.

در ادامه برخی از لوازم مصرفی را به شما معرفی می کنیم ، سه مورد را با جزئیات توضیح می دهیم و در نهایت یک فروشگاه برای خرید لوازم مصرفی ارزان و با کیفیت پشینهاد می کنیم.

پیچ و مهره ، بست کمربندی ، باتری ، سیم لحیم ، پولیش ، اسپری چرب ، اسپری خشک ، کلینر ، اسپری کف ، رولپلاک ، سرباتری ، جلادهنده فلزات ، اسپری روان کننده ، میخ ، میخ پرچ ، سرباتری کتابی ، شیشه پاک کن ، میخ بست دو پایه و …

قیمت پیچ و مهره به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که می دانید پیچ یک استوانه کوتاه است که شیارهای مارپیچی که اصطلاحا آن را رزوه می نامند بر روی آن ایجاد شده است. علاوه بر قسمت رزوه شده، در بالای هر پیچ یک قسمت دایره ای یا چندضلعی وجود دارد که به آن سرپیچ گفته و توسط ابزارهای مختلف باز و بسته می شود. مهره نیز استوانه ای توخالی است که داخل آن متناسب با نوع رزوه های پیچ، رزوه شده است. مهره ها نیز بر اساس نوع آچار آن به صورت چند ضلعی تولید می شوند.

پیچ و مهره ها برای اتصال دو سطح جدا از هم استفاده می شوند. آن ها معمولا از جنس فولاد یا فلزات تولید می شوند ولی بسته به سفارش و نوع کاربری امکان دارد پلاستیکی هم باشند.

قیمت پیچ و مهره نیز با توجه به کیفیت ساخت و متریال استفاده شده در تولید آن متغیر است. همچنین قیمت پیچ و مهره کیلویی با تکی آن متفاوت است. برای استعلام قیمت پیچ و مهره می توانید به سایت های فروش مراجعه کنید و از یک فروشگاه اینترنتی پیچ و مهره بخرید.

همچنین شرکت تولید کننده پیچ و مهره وظیفه دارد یک کاتالوگ در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا مشتری بتواند با خیال آسوده خرید اینترنتی پیچ و مهره را انجام دهد.

انواع پیچ بر اساس سرپیچ یا رزوه :

پیچ ام دی اف ( پیچ mdf )
پیچ سر مته
پیچ چوب
پیچ قلاب دار
پیچ فیکس
پیچ L
پیچ شش گوش
پیچ استوانه ای
پیچ کناف

بست کمربندی

نواری پلاستیکی یا فلزی است که یک سمت آن صاف و صیقلی بوده و سمت دیگر آن دندانه دار است. سر بست کمربندی یک گیره قلابدار دارد که با وارد کردن طرف دیگر بست به آن، دندانه ها زیر قلاب گیر کرده و قفل می شود و دیگر امکان باز شدن ندارد. در این موقعیت تنها فقط می توان حلقه را تنگ تر کرد.

کاربرد بست کمربندی بیشتر برای منظم کردن و بستن سیم ها و کابل ها می باشد. ولی با توجه به قیمت ارزان و عملکرد فوق العاده مصارف دیگری نیز دارد. برای مثال پلیس ها برای دستگیری مجرمان به عنوان یک دستبند یکبار مصرف از آن استفاده می کنند.

این بست ها در دو مدل بست کمربندی پلاستیکی و بست کمربندی فلزی تولید می شوند. اما نوع پلاستیکی آن با توجه به قیمت مناسب از استقبال بیشتری برخوردار است. همین استقبال باعث شده است تا نوع پلاستیکی در مدل های بست کمربندی سایز بزرگ ، بست کمربندی بلند ، بست کمربندی پهن و … تولید شود.

بست کمربندی پلاستیکی ایرانی بازار فروش خوبی را به خود اختصاص داده است. همچنین بست کمربندی تایوانی از کیفیت بالایی برخوردار است.

 

لوازم مصرفی که در بالا ارائه شد تنها بخشی از محصولات این دسته می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی تکنوسان ارائه شده است.