لوازم مصرفی

اگر شما یک تعمیرکار ماهر با بهترین ابزار آلات هم باشید، بدون لوازم مصرفی مثل پیچ و مهره ، رولپلاک ، میخ و … نمی توانید کاری از پیش ببرید. پس برای پیشبرد یک پروژه به لوازم مصرفی با کیفیت نیاز دارید.

خرید لوازم مصرفی

برای خرید لوازم مصرفی شما می توانید از طریق همین صفحه اقدام به ثبت سفارش نمایید. ولی با توجه به تنوع بالای کالاهای لوازم مصرفی برای راحتی انتخاب شما عزیزان ما آن را به زیر دسته های مرتبط تری دسته بندی کردیم که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم :

پیچ و مهره و رولپلاک

از طریق این صفحه می توانید به راحتی انواع پیچ شامل پیچ چوب ، پیچ خودکار ، پیچ سرمته ، پیچ قلاب دار ، پیچ شش گوش ، پیچ ام دی اف ، پیچ و مهره ، پیچ و رولپلاک را مشاهده نموده، مشخصات و قیمت آن ها را مقایسه کنید. و در نهایت خرید نمایید.

میخ و پرچ

دراین صفحه انواع میخ شامل انواع میخ فولادی ، انواع میخ آهنی و انواع میخ پرچ ارائه شده است که با توجه به اندازه های مورد نیازتان می توانید در بسته های 1 کیلوگرمی ثبت سفارش نمایید.

کلینر و پاک کننده

از طریق این صفحه می توانید انواع اسپری کلینر ، اسپری خشک و چرب ، اسپری کف و تمیز کننده  ، اسپری روان کننده و پولیش را سفارش دهید.

باتری تعمیرات

این صفحه شامل انواع باتری لیتیومی 3.7 ولتی با ظرفیت های مختلف برای تعمیرات هدفون، هندزفری، گوشی، لپتاپ و … می باشد.

لوازم بسته بندی

از طریق این صفحه می توانید بست کمربندی را در برندهای مختلف و در اندازه های متفاوت سفارش دهید.

قیمت لوازم مصرفی

در ابتدا و قبل از هر چیزی توجه داشته باشید که قیمت لوازم مصرفی تا حد زیادی به مواد اولیه آن بستگی دارد. دلیل این امر این است که تولید لوازم مصرفی فرآیند پیچیده ای ندارد و با توجه به ساده بودن آن ها تنها فاکتوری که باعث اختلاف قیمت می شود مواد اولیه تولید آن است.

در صفحه ای که پیش روی شماست قیمت لوازم مصرفی به صورت تکی ارائه شده است ولی در صورتی که قصد خرید عمده دارید به توضیحات زیر دقت نمایید.

فروش عمده لوازم مصرفی

فروشگاه اینترنتی تکنوسان در راستای تامین کالاهای مورد نیاز مغازه دارها بخش فروش عمده با قیمت های پایین تر را در نظر گرفته است، لوازم مصرفی هم از این قاعده مستثنی نیستند و شما عزیزان مغازه دار می توانید لوازم مصرفی را به قیمت عمده تهیه نمایید.

برای این منظور کافی است با ثبت نام در سایت و تماس با بخش پشتیبانی همکار بودن خود را احراز کنید، تا قیمت های همکاری برای شما نمایش داده شود و به راحتی بتوانید از روی سایت ثبت سفارش نمایید.